MAGNUS
naše divize

V naší divizi a provozovně zajišťujeme kompletní servisní a revizní činnosti na ručních zdvihacích zařízeních, ručních a elektrických kladkostrojích a jeřábech v souladu s podmínkami a autorizací výrobců i v souladu se všemi legislativními požadavky. Práce jsou zajišťovány vysoce odbornými, kvalifikovanými a certifikovanými pracovníky.

Autorizovaný servis ručních zvedacích zařízení firmy BRANO a.s.
Převzetím firmy MAGNUS jsme se stali smluvním autorizovaným servisem a partnerem firmy BRANO a.s.. Provádíme zde revize, prohlídky i odborné posouzení technického stavu zařízení, servisní činnosti a opravy.

Dále dodáváme veškeré nové ruční zvedací zařízení.

Autorizovaný servis elektrických kladkostrojů firmy Balkancar
Provádíme inspekce, revize, revizní zkoušky, odborné prohlídky a posouzení technického stavu zařízení, servisní činnosti a opravy. Dále provádíme celkové rekonstrukce a generální opravy, včetně dodávek náhradních dílů i nových kladkostrojů.

Servis ručních i elektrických zvedacích zařízení a jeřábů
Na všech těchto zařízeních provádíme inspekce, revize, revizní zkoušky, odborné posouzení technického stavu zařízení, komplexní servisní a údržbářské činnosti. Realizujeme opravy, generální opravy, rekonstrukce a modernizace. Zpracováváme návrhy, výpočty, technické dokumentace i realizaci výroby. Provádíme opravy hydrauliky a hydraulických systémů. Zaměřujeme se na komplexní služby na klíč dle přání zákazníka.

Adresa:
Vývozní 15
Ostrava – Hrušov
711 00

Telefón:
+420 777 037 519
+420 732 331 001
+420 724 073 767

e-mail:
magnus@phporadce.cz